استورم در شبکه نوآوری

استورم در شبکه نوآوری تهران به حمایت از کسب و کارها می‌آید

 

استورم، یک نرم افزار حسابداری آنلاین می‌باشد همراه با گزارشات و نمودارهای تحلیلی برای کسب و کارهای کوچک

نرم افزار حسابداری آنلاین استورم، مخصوص کسب وکارهای کوچک می‌باشد که در هر زمان و مکان قابل دسترسی است. همچنین با استفاده از گزارشات و نمودارهای تحلیلی، در کنار صاحبان کسب و کارها برای تصمیم گیری‌های صحیح و به موقع خواهد بود.

 

ایده‌ی استورم از 10 سال پیش با مشاهده‌ی مشکلاتی که کسب و کارها در نرم افزارهای حسابداری سنتی خود دارند، آغاز شد. این مشکلات هزینه‌های بسیار زیادی را برای کسب و کارها دارد.

تجربه در زمینه‌ی نرم افزارهای آفلاین این رویکرد را بوجود آورد که می‌توان با یک سیستم آنلاین محدودیت دسترسی، هزینه‌های بالا برای ایجاد یک زیرساخت و پشتیبانی و همچنین امنیت اطلاعات در جهت حفظ آنها را پوشش داد.

 

استورم امکانات زیر را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد

 

 

نقش استورم در شبکه نوآوری تهران

استورم که خود یکی از اعضای شبکه نوآوری است، در راستای توسعه کسب و کارهای زیست بوم نوآوری و فناوری تمامی محصولات خود را با شرایط ویژه‌ای برای اعضای شبکه نوآوری تهران ارائه نموده است که اعضای شبکه با مراجعه به صفحه این شرکت در شبکه نوآوری می‌توانند از شرایط این خدمات مطلع و از آن بهره‌مند شوند. 

 

 

آخرین اخبار

تلاش پارک فناوری پردیس معاونت علمی برای رفع خاموشی‌ها ؛ دستگاه مدیریت هوشمند منابع انرژی رونمایی شد

دستگاه مدیریت هوشمند منابع انرژی به منظور رفع معضل خاموشی و کاهش خسارت و حوادث نوسانات برق، در پا‌رک فناوری پردیس معاونت علمی رونمایی شد.

معاون رییس جمهوری خبر داد: بازاریابی؛ مشکل عمده شرکت‌های دانش بنیان / ضرورت ایجاد اکوسیستمی در خراسان جنوبی برای حمایت از جوانان

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری عمده مشکل شرکت های دانش بنیان را بازاریابی دانست و گفت: در خراسان جنوبی باید اکوسیستمی داشته باشیم که از جوانان حمایت شود؛ اراده حمایت از جوانان حتی از پول و تسهیلات هم مهم تر است.

رییس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی تاکید کرد: لزوم افزایش ضریب نفوذ فناوری و نوآوری در صنعت خودروی کشور

رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی گفت: باید تلاش کنیم که ضریب نفوذ فناوری و نوآوری در صنعت خودروی کشور افزایش یابد. این کار باعث افزایش ظرفیت های کسب و کار دانش بنیان و استفاده از ایده ها و توانمندی های جوانان در صنعت خودروی کشور می شود.

با امضای تفاهم نامه‌ای میان معاونت علمی و ایران خودرو؛ شتاب‌دهنده‌های حوزه فناوری‌های صنایع خودرو حمایت می‌شوند

تفاهم‌نامه حمایت از ایجاد شتاب‌دهنده‌ها و مراکز نوآوری در حوزه فناوری‌های وابسته به صنایع خودرو میان معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری و گروه صنعتی ایران خودرو منعقد شد تا شتاب دهنده تخصصی در صنعت خودرو ایجاد و شرکت های دانش بنیان به این عرصه ورود پیدا کنند.